Mapa Warszawy

www.mapy.warszawa.pl dokładne mapy dzielnic Warszawy
Wpiernicz.pl - chcesz wpiernicz?
REMBERTóW - WARSZAWA

Rembertów dawniej, przed przyłączeniem do Warszawy w 1957 roku, był samodzielną wsią, często wykorzystywaną jako baza wojskowa, a w latach 1944-1945 w Rembertowie znajdował się obóz przejściowy dla więźniów NKWD. Praktycznie w Rembertowie nie ma nic interesującego, poza Akademią Obrony Narodowej i Centralnego Archiwum Wojskowego, które świadczą o militarnej przeszłości dzielnicy, nie zobaczymy nic interesującego. Ponad 30% powierzchni Rembertowa jest zalesione i tworzy tym samym rezerwat przyrody Kawęczyn, który pomimo bliskiego kontaktu z człowiekiem, może pochwalić się unikatową roślinnością. Dość rzadkie zaludnienie i bliską obecność prawdziwej przyrody, sprawiają że Rembertów jest niezwykle miłym miejscem zamieszkania.


MAPA REMBERTóW - WARSZAWA


Reklama


O stronie

Oglądana przez Państwa strona internetowa www.mapy.warszawa.pl powstała w celach informacyjnych, mamy nadzieje ze zostanie ona dobrze przyjęta przez mieszkańców Warszawy oraz wszystkie inne zainteresowane osoby, charakter działania strony jest niekomercyjny a informacyjny!

Portal ten cały czas dynamicznie się rozwija i mamy nadzieję że już niedługo stanie się bardzo dużym źródłem informacji o Warszawie