Mapa Warszawy

www.mapy.warszawa.pl dokładne mapy dzielnic Warszawy
Wpiernicz.pl - chcesz wpiernicz?
ŚRóDMIEśCIE - WARSZAWA

Śródmieście jest najbardziej reprezentacyjną częścią stolicy Polski. Obejmuje wszystkie najlepsze atrakcje w postaci zabytków i nowoczesnych budynków. Centralnym punktem miasta jest Pałac Kultury i Nauki, słynny dar ZSRR dla Polaków oraz znajdujący się nieopodal obelisk, od którego liczy się odległości z Warszawy w najróżniejsze miejsca świata. W Śródmieściu mieszkał król, po którym pozostał Zamek Królewski, obecnie swoją siedzibę ma również prezydent w Belwederze. Śródmieście to również masa kościołów, najczęściej odwiedzane muzea, Wspaniałe rynki Starego i Nowego Miasta, Krakowskie Przedmieście, Aleje Ujazdowskie i wiele innych, na które brakuje nam miejsca.


MAPA ŚRóDMIEśCIE - WARSZAWA


Reklama


O stronie

Oglądana przez Państwa strona internetowa www.mapy.warszawa.pl powstała w celach informacyjnych, mamy nadzieje ze zostanie ona dobrze przyjęta przez mieszkańców Warszawy oraz wszystkie inne zainteresowane osoby, charakter działania strony jest niekomercyjny a informacyjny!

Portal ten cały czas dynamicznie się rozwija i mamy nadzieję że już niedługo stanie się bardzo dużym źródłem informacji o Warszawie