Mapa Warszawy

www.mapy.warszawa.pl dokładne mapy dzielnic Warszawy
Wpiernicz.pl - chcesz wpiernicz?
TARGóWEK - WARSZAWA

Targówek od 2002 roku stanowi samodzielną część miasta, dawniej należącą do Pragi Północ. Podobnie jak w przypadku Rembertowa, Targówek należy do zielonych dzielnic Warszawy, z 30% powierzchnią terenów zielonych, na które składają się Park Bródnowski, Wiecha i Lasek Bródnowski oraz stosunkowo duża powierzchnia ogródków działkowych. Do najciekawszych miejsc należy między innymi jedna z największych nekropolii Europy – Cmentarz Bródnowski z ponad milionem nagrobków oraz drewnianym kościołem św. Wincentego; Drewniany Dom – pozostałość po niegdyś typowej zabudowie Targówka; Cmentarz Żydowski Kirkut oraz Teatr Rampa.


MAPA TARGóWEK - WARSZAWA


Reklama


O stronie

Oglądana przez Państwa strona internetowa www.mapy.warszawa.pl powstała w celach informacyjnych, mamy nadzieje ze zostanie ona dobrze przyjęta przez mieszkańców Warszawy oraz wszystkie inne zainteresowane osoby, charakter działania strony jest niekomercyjny a informacyjny!

Portal ten cały czas dynamicznie się rozwija i mamy nadzieję że już niedługo stanie się bardzo dużym źródłem informacji o Warszawie