Mapa Warszawy

www.mapy.warszawa.pl dokładne mapy dzielnic Warszawy
Wpiernicz.pl - chcesz wpiernicz?
URSUS - WARSZAWA

Ursus jest kojarzony z przemysłową dzielnicą Warszawy przede wszystkim ze względu na znane w całej Polsce zakłady produkcyjne Ursus. Do 1954 roku Ursus stanowiły trzy wsie Czechowice, Szamoty i Skorosze, które zostały połączone pod jedną nazwą w 1977 roku i przekształcone w dzielnicę miasta Stołecznego. W czasie wojny w Zakładach Mechanicznych Ursus Niemcy produkowali uzbrojenie, po wojnie, Polacy zajęli się produkcją ciągnika na niemieckiej licencji. W sumie Ursus nie może pochwalić się niczym interesującym. Poza tym, że jest najmniejszą, najdalej na zachód wysunięta dzielnicą Warszawy o najmniejszym zaludnieniu i przy tym najmniejszej przestępczości, nie spotkamy tam nic zaskakującego czy wartego obejrzenia.


MAPA URSUS - WARSZAWA


Reklama


O stronie

Oglądana przez Państwa strona internetowa www.mapy.warszawa.pl powstała w celach informacyjnych, mamy nadzieje ze zostanie ona dobrze przyjęta przez mieszkańców Warszawy oraz wszystkie inne zainteresowane osoby, charakter działania strony jest niekomercyjny a informacyjny!

Portal ten cały czas dynamicznie się rozwija i mamy nadzieję że już niedługo stanie się bardzo dużym źródłem informacji o Warszawie